062

Saudek Jan

The Daybreak

Vyvolávací cena
28 000 Kč
Příjem limitů do: 18. 11. 2018 12:00, zbývá: 1d 1h 52m 12s
na položce je nastaven limit

Autor Saudek Jan
Evidenční číslo 0619-S180175
Vytvořeno
Technika kolorovaná fotografie
Rozměr 27 x 36,5 cm
Signatura sign. PD Jan Saudek
č. 43

Významný fotograf. Klíčovou roli v jeho tvorbě sehrává erotická tématika, kde balancuje na jedné straně vypjatá erotičnost až po jím oslavovanou krásu ošklivosti. Nechává nás nazírat na ženské tělo buď vášnivě a dráždivě, tak jako nikdo jiný, anebo s lehkým úsměškem ho dokáže karikovat. V každém případě je největší osobností světa fotografie 20. století ve jménu ženy.

Další díla v sálové aukci od autora Saudek Jan