083

Dokoupil Jiří Georg

Bubliny

Vyvolávací cena
800 000 Kč
Příjem limitů do: 26. 5. 2019 14:00

500 Kč při okamžité ceně do 5 000 Kč
1 000 Kč při okamžité ceně 5 000 Kč až 50 000 Kč
2 000 Kč při okamžité ceně 50 000 Kč až 70 000 Kč
5 000 Kč při okamžité ceně 70 000 Kč až 100 000 Kč
10 000 Kč při okamžité ceně 100 000 Kč až 300 000 Kč
20 000 Kč při okamžité ceně 300 000 Kč až 750 000 Kč
50 000 Kč při okamžité ceně 750 000 Kč až 1 500 000 Kč
100 000 Kč při okamžité ceně 1 500 000 Kč až 5 000 000 Kč
200 000 Kč při okamžité ceně nad 5 000 000 Kč
Autor Dokoupil Jiří Georg
Evidenční číslo 1196-S180293
Vytvořeno
Technika akryl, pigmenty, mýdlové bubliny/plátno
Rozměr 150 x 100 cm
Signatura sign. vzadu Dokoupil
Jiří Georg Dokoupil je původem Čech, avšak jeho práce dávno překročila hranici Evropy a stal se mezinárodním umělcem. Po emigraci do Německa studoval Akademii výtvarného umění v Kolíně nad Rýnem, Frankfurtu nad Mohanem a New Yorku. Původně tvořil v duchu neoexpresionismu, avšak
postupem času se dopracoval k vlastnímu stylu, ve kterém používá neotřelé techniky. Velkoformátový obraz "Bubliny" patří do cyklu v níž jsou hlavním tématem právě barevné mýdlové bubliny, které dává do kontrastu s pozadím.