088

Toyen (1902 - 1980)

Dívka s dlouhým závojem

Vyvolávací cena
12 000 Kč
Příjem limitů do: 18. 11. 2018 12:00, zbývá: 1d 1h 56m 5s

Autor Toyen
Evidenční číslo 0918-S180269
Vytvořeno 1944
Technika zinkografie kolorovaná akvarelem
Rozměr ve výřezu 20 x 13 cm
Signatura sign. PD Toyen
konzultoval a pravost ověřil PhDr. K. Srp

Vynikající česko-francouzská malířka, se zvláštním surrealistickým viděním světa a jeho dějů, které obohacuje o lyrickou složku. Někdy se jejím dílem prolíná i její cit.