Aprílová online aukce

Začátek dražby 15.04.2021 18:00

Online aukce kresleného humoru, anekdot a karikatur. Mnoho z nich bylo publikováno v příloze Kvítko z čertovy zahrádky. Všechny kresby jsou z pozůstalosti významného sběratele. Stav kreseb odpovídá jejich stáří z 20. a 30. let 20. století, všechny jsou nerámované.

Nenašli jsme žádnou položku odpovídající zadaným filtrům.

## Title ## - sidebar-prijem-umeleckych-del - en

## Content ## - sidebar-prijem-umeleckych-del - en

Chcete vědět o našich novinkách jako první?

Zanechte nám vaši e-mailovou adresu a už Vám neunikne žádná speciální nabídka.