Panuška Jaroslav (1872 - 1958)
Z Mnichova Hradiště
Artist | Panuška Jaroslav |
Identification number | 0438-S230003 |
Technique | Akvarel |
Dated | 1926 |
Dimensions | Ve výřezu 14,5 x 19,5 cm |
Signed | Sign. PD Panuška. 1926 |
Identification number | 33 |
Current price | 5 000 Kč |
Remains | 6d 9h 6m 27s |
End of bidding | 11.05.2024 15:00 |
Minimal bid | 1 000 Kč |
Starting price | 5 000 Kč |
table of bids
from | to | price |
1 Kč | 5 000 Kč | 500 Kč |
5 001 Kč | 50 000 Kč | 1 000 Kč |
50 001 Kč | 70 000 Kč | 2 000 Kč |
70 001 Kč | 100 000 Kč | 5 000 Kč |
100 001 Kč | 300 000 Kč | 10 000 Kč |
300 001 Kč | 750 000 Kč | 20 000 Kč |
750 001 Kč | 1 500 000 Kč | 50 000 Kč |
1 500 001 Kč | 5 000 000 Kč | 100 000 Kč |
5 000 001 Kč | and more | 200 000 Kč |
Seznam příhozů (1)
částka | příhoz | |
LiveBid | 5 000 Kč | 3.5.2024 22:44:18 |