Menu

Novinky

VÁNOČNÍ ONLINE AUKCE

Neváhejte darovat umělecké dílo jako vánoční dárek! V online aukci je pro vás připraveno přes 250 uměleckých děl. Dražíme na LiveBid.cz

POAUKČÍ PRODEJ

Nestihli jste se zúčastnit naší podzimní aukce? Nezoufejte! Spustili jsme pro vás poaukční prodej, ve kterém si stále můžete vybrat z mnoha kvalitních uměleckých děl.

VÝSLEDKOVÁ LISTINA

Srdečně děkujeme všem účastníkům podzimní aukce! Zde si můžete prohlédnout výsledkovou listinu podzimní aukce.

PODZIMNÍ SÁLOVÁ AUKCE

Dovolujeme si Vás pozvat na naši podzimní aukci, která se uskuteční v sobotu 20.11. od 16:00, v prostorách Galerie Café Louvre. Již brzy vám představíme kompletní nabídku aukčních položek.

GALERIE ART CONCEPT

Otevřeli jsme pro vás novou galerii současného umění! Přijďte nás navštívit do prostor budovy Mánes, kde na vás čeká mnoho výstav, které jsou zaměřeny na současné umění.

VÝSTAVA SALVADOR DALÍ

Od 4.10. do 22.10. bude v naší galerii k vidění výstava grafických děl světoznámého mistra Salvadora Dalího. Věříme, že se vám výstava bude líbit a těšíme se na viděnou!

ONLINE AUKCE

Zářijová online aukce je tu! Neváhejte si projít kompletní nabídku aktuální online aukce, ve kterých naleznete mnoho zajímavých uměleckých děl.

VÝSTAVA JAN GO RAITR

Dovolujeme si Vás pozvat na výstavu "Láskov", která vás zavede do světa obrazů a plastik jedinečného umělce Jana Go Raitra. Přijďte se podívat do naší galerie od 6.9. do 24.9. Těšíme se na vás!

VÝSTAVA MIROSLAV PROŠEK

Zveme vás na výstavu "Návraty", která představí jedinečnou sbírku obrazů malíře, grafika a pedagoga Miroslava Proška. Budeme se těšit na vaši návštěvu!

ONLINE AUKCE

Prázdninová online aukce je tu! Neváhejte si projít letní nabídku uměleckých děl a zpestřit si prázdninové okamžiky. Dražíme do úterý 10.8.