Menu

Novinky

VÝSTAVA SALVADOR DALÍ

Od 4.10. do 15.10. bude v naší galerii k vidění výstava grafických děl světoznámého mistra Salvadora Dalího. Věříme, že se vám výstava bude líbit a těšíme se na viděnou!

ONLINE AUKCE

Zářijová online aukce je tu! Neváhejte si projít kompletní nabídku aktuální online aukce, ve kterých naleznete mnoho zajímavých uměleckých děl.

VÝSTAVA JAN GO RAITR

Dovolujeme si Vás pozvat na výstavu "Láskov", která vás zavede do světa obrazů a plastik jedinečného umělce Jana Go Raitra. Přijďte se podívat do naší galerie od 6.9. do 24.9. Těšíme se na vás!

VÝSTAVA MIROSLAV PROŠEK

Zveme vás na výstavu "Návraty", která představí jedinečnou sbírku obrazů malíře, grafika a pedagoga Miroslava Proška. Budeme se těšit na vaši návštěvu!

ONLINE AUKCE

Prázdninová online aukce je tu! Neváhejte si projít letní nabídku uměleckých děl a zpestřit si prázdninové okamžiky. Dražíme do úterý 10.8.

ONLINE AUKCE

Červnová online aukce je tu! Čeká na Vás více než 200 uměleckých děl. Neváhejte si projít kompletní nabídku!

POAUKČNÍ PRODEJ

Nestihli jste se zúčastnit Jarní aukce? Nevadí! Nevydražená díla Vám nyní nabízíme v poaukčním prodeji. Neváhejte si projít současnou nabídku!

VÝSLEDKOVÁ LISTINA

Srdečně děkujeme Vám všem, kteří jste s námi strávili nedělní aukční odpoledne. Velice si vážíme Vaší přízně a budeme se těšit na další společné aukce.

PŘEDKOLO JARNÍ AUKCE

Již nyní můžete dražit online všechna díla, která jsou zařazena do Jarní sálové aukce! Projděte se kompletní nabídku, která čeká právě na Vás.

ONLINE AUKCE

Máte rádi klasický kreslený humor? Pak si neváhejte prohlédnout naší aktuální online aukci, ve které najdete mnoho humorných kreseb. Dražíme do 27.4.