Menu

Novinky

PŘEDKOLO SÁLOVÉ AUKCE

Již nyní můžete dražit online všechna díla, která jsou zařazena do Podzimní sálové aukce! Projděte se kompletní nabídku, která čeká právě na Vás.

PODZIMNÍ SÁLOVÁ AUKCE

V neděli 15. 11. 2020 od 16.00 h. se uskuteční podzimní sálová aukce Galerie ART Praha. Bude pro Vás připravena rozsáhlá nabídka umělecky a sběratelsky významných děl od českých, slovenských a evropských autorů.

VÝSTAVA LUTOBOR HLAVSA

Srdečně Vás zveme na výstavu děl Lutobora Hlavsy, která se uskuteční od 19.10. do 14.11., v prostorách Galerie ART Praha na Staroměstském náměstí. Budeme se s Vámi těšit na viděnou!

VÝSTAVA SALVADOR DALÍ

Dovolujeme si Vás pozvat na výstavu grafického díla Salvadora Dalího. Výstava bude k vidění od 5.10. do 16.10., v našich galerijních prostorách na Staroměstském náměstí.

ONLINE AUKCE

Rozsáhlá nabídka uměleckých děl v právě probíhající online aukci! Prohlédněte si všechna aktuálně nabízená díla. Dražíme do čtvrtka 22. 10.

PŘÍJEM UMĚLECKÝCH DĚL

V neděli 15.11. se uskuteční podzimní aukce Galerie ART Praha a stále nám můžete nabídnout Vaše umělecká díla do aukčního prodeje.

CHARITATIVNÍ ONLINE AUKCE

Jedinečná možnost vydražit umělecká díla pro dobrou věc! Dražba fotografií Petra Kurečky z kalendáře Proměny podpoří v plné výši Nadaci Archa Chantal.

POAUKČNÍ PRODEJ

Nevydražená díla z Jarní aukce jsou aktuálně dostupná v poaukčním prodeji. Neváhejte si projít aktuální nabídku, která trvá do 1. 6. 2020.

VÝSLEDKOVÁ LISTINA

Projděte si přehled vydražených položek v JARNÍ AUKCI.

ONLINE AUKČNÍ KATALOG

Prohlédněte si všechny aukční položky, které na Vás čekají v JARNÍ AUKCI.