Menu

Novinky

ONLINE AUKCE

Máte rádi klasický kreslený humor? Pak si neváhejte prohlédnout naší aktuální online aukci, ve které najdete mnoho humorných kreseb. Dražíme do 27.4.

VIRTUÁLNÍ VÝSTAVA CUBROVÁ

Zveme Vás na jedinečnou virtuální výstavů obrazů Magdaleny Cubrové - Svět je divukrásná zahrada.

JARNÍ AUKCE

Již za pár týdnů na Vás čeká naše každoroční jarní aukce, do které pro Vás připravujeme mnoho sběratelsky a výtvarně hodnotných děl. Jarní aukce proběhne 16.5.2021.

VIRTUÁLNÍ VÝSTAVA BARNET

Připravili jsme si pro Vás virtuální výstavu obrazů malíře Josefa Václava Barneta. Přijďte se podívat do naší galerie z pohodlí svého domova. Všechna vystavená díla jsou prodejná.

SVÁTEČNÍ ONLINE AUKCE

Užívejte si vánoční atmosféru a z pohodlí svého domova si neváhejte projít nabídku sváteční online aukce. Dražíme do úterý 5.1.2021.

PŘEDVÁNOČNÍ PRODEJ

Prohlédněte si virtuální prohlídku galerie s předvánočním prodejem nebo se u nás osobně zastavte. Budeme se těšit na Vaši návštěvu!

PŘEDVÁNOČNÍ ONLINE AUKCE

Potěšte své blízké originálním vánočním dárkem a darujte umělecké dílo! Projděte si kompletní nabídku prosincové online aukce.

POAUKČNÍ PRODEJ

Nestihli jste se zúčastnit Podzimní aukce? Nevadí! Nevydražená díla Vám nyní nabízíme v poaukčním prodeji. Neváhejte si projít současnou nabídku!

VÝSLEDKOVÁ LISTINA

Projděte si kompletní výsledky uplynulé Podzimní aukce! Nevydražená díla budou již brzy dostupná v poaukčním prodeji na našich webových stránkách.

VIRTUÁLNÍ PŘEDAUKČNÍ VÝSTAVA

Projděte si kompletní nabídku Podzimní aukce v klidu a bezpečně, z pohodlí Vašeho domova!