Menu

Novinky

ONLINE AUKCE

Prázdninová online aukce je tu! Neváhejte si projít letní nabídku uměleckých děl a zpestřit si prázdninové okamžiky. Dražíme do úterý 10.8.

ONLINE AUKCE

Červnová online aukce je tu! Čeká na Vás více než 200 uměleckých děl. Neváhejte si projít kompletní nabídku!

POAUKČNÍ PRODEJ

Nestihli jste se zúčastnit Jarní aukce? Nevadí! Nevydražená díla Vám nyní nabízíme v poaukčním prodeji. Neváhejte si projít současnou nabídku!

VÝSLEDKOVÁ LISTINA

Srdečně děkujeme Vám všem, kteří jste s námi strávili nedělní aukční odpoledne. Velice si vážíme Vaší přízně a budeme se těšit na další společné aukce.

PŘEDKOLO JARNÍ AUKCE

Již nyní můžete dražit online všechna díla, která jsou zařazena do Jarní sálové aukce! Projděte se kompletní nabídku, která čeká právě na Vás.

ONLINE AUKCE

Máte rádi klasický kreslený humor? Pak si neváhejte prohlédnout naší aktuální online aukci, ve které najdete mnoho humorných kreseb. Dražíme do 27.4.

VIRTUÁLNÍ VÝSTAVA CUBROVÁ

Zveme Vás na jedinečnou virtuální výstavů obrazů Magdaleny Cubrové - Svět je divukrásná zahrada.

JARNÍ AUKCE

V neděli 16.5.2021 se od 16:00 uskuteční letošní jarní aukce. Již nyní si můžete prohlédnout všechna nabízená díla a dražit je formou předkola.

VIRTUÁLNÍ VÝSTAVA BARNET

Připravili jsme si pro Vás virtuální výstavu obrazů malíře Josefa Václava Barneta. Přijďte se podívat do naší galerie z pohodlí svého domova. Všechna vystavená díla jsou prodejná.

SVÁTEČNÍ ONLINE AUKCE

Užívejte si vánoční atmosféru a z pohodlí svého domova si neváhejte projít nabídku sváteční online aukce. Dražíme do úterý 5.1.2021.