Menu

Novinky

VÝSTAVA SUPERIMPOSE

Zveme vás do naší Galerie ART Concept na výstavu s názvem "Superimpose", která prezentuje především aktuální tvorbu malířky Zuzany Badinkové.

VÁNOČNÍ ONLINE AUKCE

Připravili jsme pro Vás výběr více než 300 položek, které Vám zpříjemní předvánoční čas. Neváhejte a darujte umění jako dárek. Dražíme do 14.12. na serveru LiveBid.cz

VÝSTAVA PATRIKA HÁBLA

Zveme vás do naší Galerie ART Concept na výstavu s názvem "Rozpuštěné obrazy", která prezentuje tvorbu malíře Patrika Hábla.

PODZIMNÍ SÁLOVÁ AUKCE

Dovolujeme si Vás pozvat na naši podzimní sálovou aukci, která se uskuteční v sobotu 12.11. od 16:00, v prostorách Galerie Café Louvre. Již brzy vám představíme kompletní nabídku aukčních položek.

DAVID VÁVRA / ONDŘEJ ŠEFCŮ

Zveme vás do naší Galerie ART Concept na výstavu s názvem "Krajiny na kraji", která prezentuje tvorbu umělců Davida Vávry a Ondřeje Šefců.

AKTUÁLNÍ KOMISNÍ PRODEJ

Projděte si naši aktuální nabídku komisního prodeje, ve kterém naleznete také některá díla z uplynulých aukcí.

PROPOJENÝ SVĚT - JAROSLAV HOŘÁNEK

Přijďte navštívit výstavu celoživotního díla jedinečného umělce Jaroslava Hořánka. Výstava je k vidění do 4.3.2022 v naší pobočce Galerie ART Concept.

VÁNOČNÍ ONLINE AUKCE

Neváhejte darovat umělecké dílo jako vánoční dárek! V online aukci je pro vás připraveno přes 250 uměleckých děl. Dražíme na LiveBid.cz

POAUKČÍ PRODEJ

Nestihli jste se zúčastnit naší podzimní aukce? Nezoufejte! Spustili jsme pro vás poaukční prodej, ve kterém si stále můžete vybrat z mnoha kvalitních uměleckých děl.

VÝSLEDKOVÁ LISTINA

Srdečně děkujeme všem účastníkům podzimní aukce! Zde si můžete prohlédnout výsledkovou listinu podzimní aukce.