Menu

Novinky

PŘÍJEM UMĚLECKÝCH DĚL

V sobotu 12.11.2022 se uskuteční PODZIMNÍ aukce Galerie ART Praha a nyní nám můžete nabídnout Vaše umělecká díla do aukčního prodeje.

AKTUÁLNÍ KOMISNÍ PRODEJ

Projděte si naši aktuální nabídku komisního prodeje, ve kterém naleznete také některá díla z uplynulých aukcí.

IGOR GRIMMICH - ÚŽINA

Zveme vás do naší Galerie ART Concept na výstavu s názvem "Úžina", která prezentuje především aktuální tvorbu malíře Igora Grimmicha.

ONLINE AUKCE

Připravili jsme pro vás další z našich pravidelných online aukcí, ve které na vás čeká přes 150 položek. Dražíme přes server LiveBid.cz do čtvrtka 15.9.2022

VÝSLEDKOVÁ LISTINA

Děkujeme všem účastníkům sobotní jarní aukce! Výsledky aukce si můžete prohlédnout ve výsledkové listině. Budeme se těšit u příležitosti dalších aukcí.

PŘEDAUKČNÍ VÝSTAVA

Vážení přátelé, dovolujeme si vás pozvat na předaukční výstavu jarní aukce. Výstava dražených děl probíhá od 30.4. do 13.5., denně 10-18h, v prostorách naší galerie, Staroměstské nám. 20. Budeme se na vás těšit

POSLEDNÍ HRYZ

Zveme vás do naší Galerie ART Concept na výstavu s názvem "POSLEDNÍ HRYZ", která prezentuje aktuální tvorbu sochařky Pauliny Skavove. Výstava probíhá od 21.4. do 3.6.2022

JARNÍ SÁLOVÁ AUKCE

Dovolujeme si Vás pozvat na naši jarní sálovou aukci, která se uskuteční v sobotu 14. 5. od 16:00, v prostorách Galerie Café Louvre. Již brzy vám představíme kompletní nabídku aukčních položek.

KDYŽ TICHO VÝHRUŽNĚ MLČÍ KRAJEM

Zveme vás do naší Galerie ART Concept na výstavu s názvem "Když ticho výhružně mlčí krajem", která prezentuje aktuální tvorbu Jaroslava Valečky.

PROPOJENÝ SVĚT - JAROSLAV HOŘÁNEK

Přijďte navštívit výstavu celoživotního díla jedinečného umělce Jaroslava Hořánka. Výstava je k vidění do 4.3.2022 v naší pobočce Galerie ART Concept.