Menu

Novinky

JARNÍ AUKCE

Dovolujeme si Vás pozvat na naši jarní aukci, která se uskuteční v neděli 17. 5. 2020. Pro více informací prosíme sledujte naše webové stránky.

MIMOŘÁDNÁ SITUACE

Vzhledem k současné situaci, je prostor Galerie na Staroměstském náměstí dočasně uzavřen. O dalších změnách otevírací doby Vás budeme informovat. Stále jsme však pro Vás k dispozici v sídle naší společnosti v Horních Počernicích. Děkujeme za pochopení

PŘIJÍMÁME UMĚLECKÁ DÍLA DO JARNÍ AUKCE

Dovolujeme si Vás informovat, že přijímáme umělecká díla do připravované jarní aukce. Pokud máte doma obrazy či sochy, které byste rádi prodali, neváhejte se na nás obrátit.

ONLINE AUKCE

Opět jsme si pro Vás připravili rozsáhlou nabídku uměleckých děl v aktuální online aukci. Věříme, že mezi více jak 240 položkami najdete i své favority.

SVÁTEČNÍ PRODEJ

Vánoční svátky jsou tu a my pro Vás máme připravenou rozsáhlou nabídku uměleckých děl. Neváhejte darovat svým blízkým netradiční dárek. Darujte pod stromeček umělecké dílo!

ONLINE AUKCE GRAFIKY

Připravili jsme si pro Vás online aukce čistě grafických uměleckých děl. Dražba probíhá do pondělí 16.12. přes webový portál LiveBid.cz

POAUKČNÍ ONLINE AUKCE

Jedinečná online aukce, ve které naleznete většinu nevydražených děl z podzimní sálové aukce a mnoho dalších!

VÝSLEDKOVÁ LISTINA

Děkujeme všem účastníkům podzimní aukce! Zde si můžete prohlédnout výsledkovou listinu podzimní aukce.

AUTUMN AUCTION ON LIVEAUCTIONEERS.COM

Our autumn auction is available on liveauctioneers.com. Be a part of this auction and bid from the comfort of your home!

PŘEDAUKČNÍ VÝSTAVA

Přijďte se osobně seznámit s nabízenými uměleckými díly v podzimní aukci. Jsme tu pro Vás každý den od 13.11. do 23.11. Budeme se těšit na Vaši návštěvu!