Menu

Novinky

VIRTUÁLNÍ VÝSTAVA BARNET

Připravili jsme si pro Vás virtuální výstavu obrazů malíře Josefa Václava Barneta. Přijďte se podívat do naší galerie z pohodlí svého domova. Všechna vystavená díla jsou prodejná.

SVÁTEČNÍ ONLINE AUKCE

Užívejte si vánoční atmosféru a z pohodlí svého domova si neváhejte projít nabídku sváteční online aukce. Dražíme do úterý 5.1.2021.

PŘEDVÁNOČNÍ PRODEJ

Prohlédněte si virtuální prohlídku galerie s předvánočním prodejem nebo se u nás osobně zastavte. Budeme se těšit na Vaši návštěvu!

PŘEDVÁNOČNÍ ONLINE AUKCE

Potěšte své blízké originálním vánočním dárkem a darujte umělecké dílo! Projděte si kompletní nabídku prosincové online aukce.

POAUKČNÍ PRODEJ

Nestihli jste se zúčastnit Podzimní aukce? Nevadí! Nevydražená díla Vám nyní nabízíme v poaukčním prodeji. Neváhejte si projít současnou nabídku!

VÝSLEDKOVÁ LISTINA

Projděte si kompletní výsledky uplynulé Podzimní aukce! Nevydražená díla budou již brzy dostupná v poaukčním prodeji na našich webových stránkách.

VIRTUÁLNÍ PŘEDAUKČNÍ VÝSTAVA

Projděte si kompletní nabídku Podzimní aukce v klidu a bezpečně, z pohodlí Vašeho domova!

PŘEDKOLO SÁLOVÉ AUKCE

Již nyní můžete dražit online všechna díla, která jsou zařazena do Podzimní sálové aukce! Projděte se kompletní nabídku, která čeká právě na Vás.

PODZIMNÍ SÁLOVÁ AUKCE

V neděli 15. 11. 2020 od 16.00 h. proběhla Podzimní sálová aukce Galerie ART Praha. Děkujeme všem účastníkům této aukce a věříme, že Vám vydražená díla budou dělat radost.

VÝSTAVA LUTOBOR HLAVSA

Srdečně Vás zveme na výstavu děl Lutobora Hlavsy, která se uskuteční od 19.10. do 14.11., v prostorách Galerie ART Praha na Staroměstském náměstí. Budeme se s Vámi těšit na viděnou!