Menu

Novinky

POAUKČNÍ PRODEJ

Nestihli jste se zúčastnit jarní sálové aukce? Nevadí! Stále jsou pro Vás k dispozici některá z nevydražených děl. Projděte si kompletní nabídku poaukčního prodeje.

VÝSTAVA JAROSLAV SVOBODA

Zveme vás do naší Galerie ART Concept na výstavu s názvem "SKLO", která prezentuje celoživotní tvorbu skláře Jaroslava Svobody.

JARNÍ SÁLOVÁ AUKCE

Dovolujeme si Vás pozvat na naši jarní sálovou aukci, která se uskuteční v sobotu 13.5. od 16:00, v prostorách Galerie kavárny Louvre. Již brzy vám představíme kompletní nabídku aukčních položek.

VÝSTAVA STANISLAV ONDRUŠ

Zveme vás do naší Galerie ART Concept na výstavu s názvem "On line_On-line", která prezentuje především aktuální tvorbu slovenského malíře Stanislava Ondruše.

PŘÍJEM DĚL DO JARNÍ AUKCE

V sobotu 13.5.2023 se uskuteční JARNÍ aukce Galerie ART Praha a nyní nám můžete nabízet umělecká díla do aukčního prodeje.

ÚNOROVÁ ONLINE AUKCE

Připravili jsme pro vás další z našich pravidelných online aukcí, ve které na vás čeká přes 200 položek. Dražíme přes server LiveBid.cz do středy 15.2.2023

VÝSTAVA SUPERIMPOSE

Zveme vás do naší Galerie ART Concept na výstavu s názvem "Superimpose", která prezentuje především aktuální tvorbu malířky Zuzany Badinkové.

VÁNOČNÍ ONLINE AUKCE

Připravili jsme pro Vás výběr více než 300 položek, které Vám zpříjemní předvánoční čas. Neváhejte a darujte umění jako dárek. Dražíme do 14.12. na serveru LiveBid.cz

VÝSTAVA PATRIKA HÁBLA

Zveme vás do naší Galerie ART Concept na výstavu s názvem "Rozpuštěné obrazy", která prezentuje tvorbu malíře Patrika Hábla.

PODZIMNÍ SÁLOVÁ AUKCE

Dovolujeme si Vás pozvat na naši podzimní sálovou aukci, která se uskuteční v sobotu 12.11. od 16:00, v prostorách Galerie Café Louvre. Již brzy vám představíme kompletní nabídku aukčních položek.