Menu

Novinky

PŘEDAUKČNÍ VÝSTAVA

Přijďte se osobně seznámit s nabízenými uměleckými díly v podzimní aukci. Jsme tu pro Vás každý den od 13.11. do 23.11. Budeme se těšit na Vaši návštěvu!

PODZIMNÍ AUKCE NA LIVEBID.CZ

Letošní podzimní aukce bude dostupná také na portálu Livebid.cz. Zúčastněte se aukce a přihazujte z pohodlí svého domova!

AUTUMN AUCTION ON LIVEAUCTIONEERS.COM

Our autumn auction is available on liveauctioneers.com. Be a part of this auction and bid from the comfort of your home!

ONLINE AUKCE

Spustili jsme pro Vás další online aukci. Neváhejte si projít aktuální online nabídku uměleckých děl!

PODZIMNÍ AUKCE

Dovolujeme si Vás pozvat na naši podzimní aukci, která se uskuteční v neděli 24.11. od 13.30 hod, v prostorách Galerie Café Louvre.

VÝSTAVA ARNOŠT PADERLÍK

Vážení přátelé, dovolujeme si Vás pozvat na výstavu obrazů a uměleckých děl malíře Arnošta Paderlíka, která bude k vidění od 17.10. do 8.11., v prostorách Galerie ART Praha.

ONLINE AUKCE VOLNÉ GRAFIKY

Připravili jsme si pro Vás speciální online aukci, ve které můžete vybírat z více než 200 položek volné grafiky. Věříme, že Vás tato nabídka zaujme a dražit můžete do středy 18.9.

ONLINE AUKCE SOUČASNÉHO UMĚNÍ

Projděte si naši aktuální nabídku uměleckých děl pro zářijovou online aukci. Naleznete zde mnoho zajímavých a hodnotných položek a dražit můžete do středy 25.9.

PŘÍJEM UMĚLECKÝCH DĚL

Dovolujeme si Vás informovat, že přijímáme umělecká díla do připravované podzimní aukce. Zhodnoťte Vaše umělecká díla pomocí aukčního prodeje!

ONLINE AUKCE

Druhá letní online aukce byla spuštěna! Prozkoumejte naši aktuální nabídku dražených děl. Online aukce je prodloužena do středy 14.8. 20.00 hod.