Menu

Novinky

VÝSTAVA JAKUB FLEJŠAR

Zveme vás do naší Galerie ART Concept na výstavu děl sochaře Jakuba Flejšara, která bude probíhat v termínu 8.2. - 3.4.2024. Těšíme se na Vaši návštěvu.

ÚNOROVÁ ONLINE AUKCE

Připravili jsme pro vás únorovou online aukci, ve které na vás čeká přes 150 uměleckých děl. Dražíme do středy 21.2.2024 na LiveBid.cz.

TŘÍKRÁLOVÁ ONLINE AUKCE

Připravili jsme pro Vás Tříkrálovou online aukci, pro zpestření začátku nového roku. Dražíme do středy 10.1.2024 na LiveBid.cz a přejeme Vám úspěšný start do nového roku.

POAUKČNÍ PRODEJ

Projděte si nabídku nevydražených děl z uplynulé podzimní aukce.

VÁNOČNÍ ONLINE AUKCE

Připravili jsme pro Vás Vánoční online aukci, ve které naleznete přes 250 položek výtvarného umění. Dražíme do 13.12. na LiveBid.cz a přejeme Vám klidný čas adventních svátků

VÝSTAVA PAVEL ROUČKA

Zveme vás do naší Galerie ART Concept na výstavu děl malíře, grafika, ilustrátora a pedagoga Pavla Roučky, která bude probíhat v termínu 28.11.2023 - 2.2.2024 Těšíme se na Vaši návštěvu.

PODZIMNÍ AUKCE

Dovolujeme si Vás pozvat na naši podzimní sálovou aukci, která se uskuteční v sobotu 25.11. od 16:00, v prostorách Galerie kavárny Louvre. Již brzy vám představíme kompletní nabídku aukčních položek.

VÝSTAVA ILJA HARTINGER

Zveme vás do naší Galerie ART Concept na výstavu děl malíře Ilji Hartingera, která bude probíhat v termínu 3.10. - 16.11. Těšíme se na Vaši návštěvu.

VÝSTAVA MAŘÁKOVCI

Připravili jsme si pro Vás jedinečnou výstavu žáků prof. Julia Mařáka. Všechna prodejní díla z výstavy budou následně dražena 11.10. od 20:00 na serveru LiveBid.cz.

LETNÍ ONLINE AUKCE

Připravili jsme pro Vás letní online aukci, ve které tentokrát naleznete především grafické práce a drobné práce na papíře. Dražíme do 6.9. na LiveBid.cz