Menu

Novinky

PŘÍJEM UMĚLECKÝCH DĚL

V neděli 15.11. se uskuteční podzimní aukce Galerie ART Praha a stále nám můžete nabídnout Vaše umělecká díla do aukčního prodeje.

CHARITATIVNÍ ONLINE AUKCE

Jedinečná možnost vydražit umělecká díla pro dobrou věc! Dražba fotografií Petra Kurečky z kalendáře Proměny podpoří v plné výši Nadaci Archa Chantal.

POAUKČNÍ PRODEJ

Nevydražená díla z Jarní aukce jsou aktuálně dostupná v poaukčním prodeji. Neváhejte si projít aktuální nabídku, která trvá do 1. 6. 2020.

VÝSLEDKOVÁ LISTINA

Projděte si přehled vydražených položek v JARNÍ AUKCI.

ONLINE AUKČNÍ KATALOG

Prohlédněte si všechny aukční položky, které na Vás čekají v JARNÍ AUKCI.

PŘEDAUKČNÍ VÝSTAVA

Dovolujeme si Vás pozvat na návštěvu předaukční výstavy naší jarní aukce. Výstava bude k vidění v prostorách naší kanceláře na adrese Bořetická 2668/1, Praha 9 a bude ji možné navštívit po předchozí telefonické či e-mailové domluvě.

JARNÍ SÁLOVÁ AUKCE

Dovolujeme si Vás pozvat na naši jarní aukci, která se uskuteční v neděli 17. 5. 2020. Pro více informací prosíme sledujte naše webové stránky.

MIMOŘÁDNÁ SITUACE

Vzhledem k současné situaci, je prostor Galerie na Staroměstském náměstí dočasně uzavřen. O dalších změnách otevírací doby Vás budeme informovat. Stále jsme však pro Vás k dispozici v sídle naší společnosti v Horních Počernicích. Děkujeme za pochopení

PŘIJÍMÁME UMĚLECKÁ DÍLA DO JARNÍ AUKCE

Dovolujeme si Vás informovat, že přijímáme umělecká díla do připravované jarní aukce. Pokud máte doma obrazy či sochy, které byste rádi prodali, neváhejte se na nás obrátit.

ONLINE AUKCE

Čeká na Vás více než 200 uměleckých děl. Neváhejte si prohlédnout kompletní nabídku aktuální online aukce!