Menu

Novinky

POAUKČNÍ PRODEJ

Projděte si nabídku nevydražených děl z uplynulé jarní aukce.

VÝSLEDKOVÁ LISTINA

Děkujeme všem účastníkům jarní aukce! Zde si můžete prohlédnout výsledkovou listinu jarní aukce.

JARNÍ AUKCE

Dovolujeme si Vás pozvat na naši jarní sálovou aukci, která se uskuteční v sobotu 11. 5. 2024. Pro detailnější informace sledujte naše webové stránky.

PŘEDAUKČNÍ VÝSTAVA

Dovolujeme si vás pozvat na předaukční výstavu jarní sálové aukce, která probíhá v termínu 26.4. - 10.5., denně 10-18h. Budeme se na vás těšit!

ROMAN BRICHCÍN

Dovolujeme si vás pozvat na výstavu s názvem "Večer v ateliéru", která prezentuje nejnovější tvorbu malíře Romana Brichcína.

VÝSTAVA JAKUB FLEJŠAR

Zveme vás do naší Galerie ART Concept na výstavu děl sochaře Jakuba Flejšara, která bude probíhat v termínu 8.2. - 3.4.2024. Těšíme se na Vaši návštěvu.

ÚNOROVÁ ONLINE AUKCE

Připravili jsme pro vás únorovou online aukci, ve které na vás čeká přes 150 uměleckých děl. Dražíme do středy 21.2.2024 na LiveBid.cz.

TŘÍKRÁLOVÁ ONLINE AUKCE

Připravili jsme pro Vás Tříkrálovou online aukci, pro zpestření začátku nového roku. Dražíme do středy 10.1.2024 na LiveBid.cz a přejeme Vám úspěšný start do nového roku.

POAUKČNÍ PRODEJ

Projděte si nabídku nevydražených děl z uplynulé podzimní aukce.

VÁNOČNÍ ONLINE AUKCE

Připravili jsme pro Vás Vánoční online aukci, ve které naleznete přes 250 položek výtvarného umění. Dražíme do 13.12. na LiveBid.cz a přejeme Vám klidný čas adventních svátků