010

Albín Brunovský (1935 - 1997)

Bella Italia XVIII.

15 600 Kč
Autor: Albín Brunovský
Identifikační číslo: 010
Datováno: 1970
Technika: lept 5/65
Rozměry: 42,5 x 39 cm
Signatura: sign. PD A Brunovský 1970
rámováno, pod sklem