Josef Matěj Navrátil (Nawratil) (1798 - 1865)
Pradlenka
84 000 Kč
Autor: | Josef Matěj Navrátil (Nawratil) |
Identifikační číslo: | 0222-S220165 |
Datováno: | 40. léta 19. stol. |
Technika: | kvaš |
Rozměry: | 21 x 28 cm |
Signatura: | sign. LD Jos. Navrátil |