Josef Matěj Navrátil (Nawratil) (1798 - 1865)

Pradlenka

84 000 Kč

Autor: Josef Matěj Navrátil (Nawratil)
Identifikační číslo: 0222-S220165
Datováno: 40. léta 19. stol.
Technika: kvaš
Rozměry: 21 x 28 cm
Signatura: sign. LD Jos. Navrátil
expertiza PhDr. N. Blažíčková-Horová; rámováno, pod sklem

Další díla v Komisní prodej od autora Navrátil (Nawratil) Josef Matěj