090

Karl Kaufmann (1843 - 1905)

Přístav v Holandsku

70 000 Kč
Autor: Karl Kaufmann
Identifikační číslo: 090
Technika: olej/plátno
Rozměry: 74 x 100,5 cm
Signatura: sign. PD T. Gilbert
vzadu krytý defekt; rámováno