Karl Kaufmann (1843 - 1905)
Přístav v Holandsku
70 000 Kč
Autor: | Karl Kaufmann |
Identifikační číslo: | 090 |
Technika: | olej/plátno |
Rozměry: | 74 x 100,5 cm |
Signatura: | sign. PD T. Gilbert |
Autor: | Karl Kaufmann |
Identifikační číslo: | 090 |
Technika: | olej/plátno |
Rozměry: | 74 x 100,5 cm |