099

Antonín Chittussi (1847 - 1891)

Stavení v krajině

Cena na vyžádání
Autor: Antonín Chittussi
Identifikační číslo: 099
Datováno: 80. léta 19. stol.
Technika: olej/dřevěná deska
Rozměry: 19 x 32 cm
Signatura: sign. LD Chittussi.
expertiza prof. PhDr. R. Prahl, CSc.; rámováno