103

Na cestě

20 400 Kč
Identifikační číslo: 103
Technika: olej/plátno
Rozměry: 50 x 81,5 cm
Signatura: sign. DU Devieux
vzadu č. 2880; restaurováno; vzadu krytý defekt; rámováno

Další díla v Poaukční prodej od autora neznámý autor

Grácie III.
55 500 Kč
U potoka
20 400 Kč