105

Karel Schadt (1888 - 1952)

Za vsí

18 000 Kč
Autor: Karel Schadt
Identifikační číslo: 105
Technika: olej/plátno, karton
Rozměry: 50,5 x 63,5 cm
Signatura: sign. PD K. Schadt
konzultoval a pravost ověřil PhDr. Mgr. M. Zachař; vzadu autorský přípis; rámováno, pod sklem