Karel Schadt (1888 - 1952)
Za vsí
18 000 Kč
Autor: | Karel Schadt |
Identifikační číslo: | 105 |
Technika: | olej/plátno, karton |
Rozměry: | 50,5 x 63,5 cm |
Signatura: | sign. PD K. Schadt |
Autor: | Karel Schadt |
Identifikační číslo: | 105 |
Rozměry: | 50,5 x 63,5 cm |