120

František Daněk-Sedláček (1892 - 1974)

Žně

22 800 Kč
Autor: František Daněk-Sedláček
Identifikační číslo: 120
Datováno: kolem 1940
Technika: olej/karton
Rozměry: 40 x 50 cm
Signatura: sign. PD Daněk - Sedláček
konzultoval a pravost ověřil PhDr. Mgr. M. Zachař; rámováno, pod sklem