140

Viktor Stretti (1878 - 1957)

Lesní cesta

20 400 Kč
Autor: Viktor Stretti
Identifikační číslo: 140
Datováno: kolem 1935
Technika: olej/lepenka
Rozměry: 66 x 50 cm
Signatura: sign. PD V. Stretti
konzultoval a pravost ověřil PhDr. Mgr. M. Zachař; rámováno - mírně poškozený rám