Ilja (Jiljí) Hartinger (1935)
Ráno nad přístavním městem
65 000 Kč
Autor: | Ilja (Jiljí) Hartinger |
Identifikační číslo: | 210 |
Datováno: | 2023 |
Technika: | olej/sololit |
Rozměry: | 62,5 x 72 cm |
Signatura: | sign. PD Hartinger 0023 |
reprodukováno v katalogu; rámováno