210

Ilja (Jiljí) Hartinger (1935)

Ráno nad přístavním městem

65 000 Kč
Autor: Ilja (Jiljí) Hartinger
Identifikační číslo: 210
Datováno: 2023
Technika: olej/sololit
Rozměry: 62,5 x 72 cm
Signatura: sign. PD Hartinger 0023
provenience: získáno z ateliéru autora; vzadu autorské štítky; vystaveno: “Roky s barvami“, 2023, Galerie ART Concept -
reprodukováno v katalogu; rámováno

Další díla v Poaukční prodej od autora Hartinger Ilja (Jiljí)