238

Roman Křelina (1966)

Linie těla VIII. - Múza

14 400 Kč
Autor: Roman Křelina
Identifikační číslo: 238
Datováno: 2023
Technika: akryl/plátno
Rozměry: 40 x 50 cm
Signatura: sign. vzadu Roman Křelina 23
vzadu autorsky popsáno, č. 2077; provenience: získáno z ateliéru autora; nerámováno

Další díla v Poaukční prodej od autora Křelina Roman