244

Petr Písařík (1968)

Rašení

43 200 Kč
Autor: Petr Písařík
Identifikační číslo: 244
Datováno: 2000
Technika: akryl/plátno
Rozměry: 89,5 x 140,5 cm
Signatura: sign. vzadu Pisi
vzadu autorsky popsáno; nerámováno