259

Karel Stepan Eder (1953)

Pierot Lino se dvěma kužely a dvěma míči

13 200 Kč
Autor: Karel Stepan Eder
Identifikační číslo: 259
Datováno: 2012
Technika: akryl, olej/plátno
Rozměry: 40 x 30 cm
Signatura: sign. PD EK 2012
vzadu autorský štítek; provenience: získáno z ateliéru autora; rámováno