Karel Stepan Eder (1953)
Pierot Lino se dvěma kužely a dvěma míči
13 200 Kč
Autor: | Karel Stepan Eder |
Identifikační číslo: | 259 |
Datováno: | 2012 |
Technika: | akryl, olej/plátno |
Rozměry: | 40 x 30 cm |
Signatura: | sign. PD EK 2012 |