Aukční tip: Jan Kaláb

Jan Kaláb - Křížení planet 0320
2020, akryl/plátno, 120 x 100 cm
sign. vzadu Kaláb 2020
vyvolávací cena: 220.000 Kč

DETAIL POLOŽKY V ONLINE KATALOGU

Jan Kaláb vzešel z prostředí grafity, street a mural artu, veřejnosti bude znám i pod svou přezdívkou Point. Většině, se jistě vybaví trojrozměrné objekty, které byly jednu dobu k vidění snad ve všech ulicích Prahy. V „Křížení planet 0320“ umělec vychází ze svých prací s geometrickými tělesy. Obraz je jakoby v pohybu, a ač je paleta barev poměrně pestrá, připomíná nám uklidňující pohyby lávové lampy. Svým způsobem nám asociuje cyklus Tryskání F. Kupky. K dílu je přiložen certifikát pravosti od autora.

PŘÍJEM OBRAZŮ

GALERIE ART Praha, spol. s r.o.

Aukční dům a Galerie
Staroměstské náměstí 548/20
110 00 Praha 1
Otevírací doba:
Po - Pá: 10:00 - 18:00

Vánoční otevírací doba:
12. - 17.12.: 10:00 - 18:00
19. - 23.12.: 10:00 - 18:00
27. - 30.12.: 10:00 - 18:00

tel.: 602 233 723
fax: 224 211 087
e-mail: galerie@g-a-p.cz
www: www.g-a-p.cz
facebook: Galerie ART Praha
Sídlo společnosti:
Bořetická 2668/1
193 00 Praha 9
Návštěva po předchozí domluvě.
tel: 735 171 323
(možnost parkování v areálu)
Společnost Galerie ART Praha, spol. s r.o.
je registrovaná u Městského soudu v Praze,
složka C16981.
IČ: 48117421
DIČ: CZ48117421