Liesler Josef (1912 - 2005)
Subkultury
Autor | Liesler Josef |
Identifikační číslo | 0319-S220013 |
Technika | Barevná litografie 109/160 |
Datace | 1988 |
Rozměry | 47,5 x 37 cm |
Signatura | Sign. PD Liesler |
Kat. číslo | 1 |
Aktuální cena | 3 000 Kč |
Zbývá | 7d 14h 58m 40s |
Konec dražby | 11.05.2024 15:00 |
Minimální příhoz | 500 Kč |
Vyvolávací cena | 3 000 Kč |
tabulka příhozů
od | do | cena |
1 Kč | 5 000 Kč | 500 Kč |
5 001 Kč | 50 000 Kč | 1 000 Kč |
50 001 Kč | 70 000 Kč | 2 000 Kč |
70 001 Kč | 100 000 Kč | 5 000 Kč |
100 001 Kč | 300 000 Kč | 10 000 Kč |
300 001 Kč | 750 000 Kč | 20 000 Kč |
750 001 Kč | 1 500 000 Kč | 50 000 Kč |
1 500 001 Kč | 5 000 000 Kč | 100 000 Kč |
5 000 001 Kč | a více | 200 000 Kč |