Panuška Jaroslav (1872 - 1958)

Bývalý klášter u Nedvědic na Moravě

Autor Panuška Jaroslav
Identifikační číslo 0439-S230003
Technika Kombinovaná technika
Rozměry Ve výřezu 18,5 x 24 cm
Signatura Sign. PD Panuška-
Kat. číslo 32
Aktuální cena 5 000 Kč
Zbývá 7d 18h 17m 30s
Konec dražby 11.05.2024 15:00
Minimální příhoz 1 000 Kč
Vyvolávací cena 5 000 Kč
od do cena
1 Kč 5 000 Kč 500 Kč
5 001 Kč 50 000 Kč 1 000 Kč
50 001 Kč 70 000 Kč 2 000 Kč
70 001 Kč 100 000 Kč 5 000 Kč
100 001 Kč 300 000 Kč 10 000 Kč
300 001 Kč 750 000 Kč 20 000 Kč
750 001 Kč 1 500 000 Kč 50 000 Kč
1 500 001 Kč 5 000 000 Kč 100 000 Kč
5 000 001 Kč a více 200 000 Kč
konzultoval a pravost ověřil PhDr. Mgr. M. Zachař; rámováno, pasparta, pod sklem

Seznam příhozů (1)

částkapříhoz
LiveBid5 000 Kč27.4.2024 19:16:54

Další díla v online aukci od autora Panuška Jaroslav

Aktuální cena: 38 000 Kč
Vyvolávací cena: 38 000 Kč
Konec dražby: 11.05.2024 15:00
Aktuální cena: 5 000 Kč
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Aktuální cena: 45 000 Kč
Vyvolávací cena: 45 000 Kč