Hudeček Antonín (1872 - 1941)
Velká voda
Autor | Hudeček Antonín |
Identifikační číslo | 0225-S230109 |
Technika | Akvarel |
Datace | Kolem 1905 |
Rozměry | 36,5 x 50,5 cm |
Signatura | Sign. PD Ant. Hudeček |
Kat. číslo | 35 |
Aktuální cena | 6 000 Kč |
Zbývá | 7d 20h 22m 14s |
Konec dražby | 11.05.2024 15:00 |
Minimální příhoz | 1 000 Kč |
Vyvolávací cena | 6 000 Kč |
tabulka příhozů
od | do | cena |
1 Kč | 5 000 Kč | 500 Kč |
5 001 Kč | 50 000 Kč | 1 000 Kč |
50 001 Kč | 70 000 Kč | 2 000 Kč |
70 001 Kč | 100 000 Kč | 5 000 Kč |
100 001 Kč | 300 000 Kč | 10 000 Kč |
300 001 Kč | 750 000 Kč | 20 000 Kč |
750 001 Kč | 1 500 000 Kč | 50 000 Kč |
1 500 001 Kč | 5 000 000 Kč | 100 000 Kč |
5 000 001 Kč | a více | 200 000 Kč |
Seznam příhozů (1)
částka | příhoz | |
LiveBid | 6 000 Kč | 1.5.2024 20:26:13 |