Načeradský Jiří (1939 - 2014)
Bowling / Akrobacie
Autor | Načeradský Jiří |
Identifikační číslo | 0416-S240033 |
Technika | Akvarel/papír |
Datace | 1999 |
Rozměry | 49 x 68 cm |
Signatura | Sign. PD Načeradský 99 |
Kat. číslo | 40 |
Aktuální cena | 8 000 Kč |
Zbývá | 7d 8h 7m 8s |
Konec dražby | 11.05.2024 15:00 |
Minimální příhoz | 1 000 Kč |
Vyvolávací cena | 8 000 Kč |
tabulka příhozů
od | do | cena |
1 Kč | 5 000 Kč | 500 Kč |
5 001 Kč | 50 000 Kč | 1 000 Kč |
50 001 Kč | 70 000 Kč | 2 000 Kč |
70 001 Kč | 100 000 Kč | 5 000 Kč |
100 001 Kč | 300 000 Kč | 10 000 Kč |
300 001 Kč | 750 000 Kč | 20 000 Kč |
750 001 Kč | 1 500 000 Kč | 50 000 Kč |
1 500 001 Kč | 5 000 000 Kč | 100 000 Kč |
5 000 001 Kč | a více | 200 000 Kč |
Seznam příhozů (1)
částka | příhoz | |
LiveBid | 8 000 Kč | 24.4.2024 08:55:21 |