Šimůnek Karel (1869 - 1942)
Akt
Autor | Šimůnek Karel |
Identifikační číslo | 0118-S240007 |
Technika | Akvarel |
Datace | 1923 |
Rozměry | Ovál ve výřezu 34 x 44 cm |
Signatura | Sign. PD K. Šimůnek 1923 |
Kat. číslo | 49 |
Aktuální cena | 7 000 Kč |
Zbývá | 7d 19h 59m 9s |
Konec dražby | 11.05.2024 15:00 |
Minimální příhoz | 1 000 Kč |
Vyvolávací cena | 7 000 Kč |
tabulka příhozů
od | do | cena |
1 Kč | 5 000 Kč | 500 Kč |
5 001 Kč | 50 000 Kč | 1 000 Kč |
50 001 Kč | 70 000 Kč | 2 000 Kč |
70 001 Kč | 100 000 Kč | 5 000 Kč |
100 001 Kč | 300 000 Kč | 10 000 Kč |
300 001 Kč | 750 000 Kč | 20 000 Kč |
750 001 Kč | 1 500 000 Kč | 50 000 Kč |
1 500 001 Kč | 5 000 000 Kč | 100 000 Kč |
5 000 001 Kč | a více | 200 000 Kč |