Havránek Bedřich (1821 - 1899)
Palazzo Gallio
Autor | Havránek Bedřich |
Identifikační číslo | 0148-S230121 |
Technika | Akvarel, kvaš, běloba/papír |
Datace | 90. léta 19. st. |
Rozměry | Ve výřezu 18,5 x 26,5 cm |
Signatura | Sign. LD Hawranek Fri. |
Expertiza | pdf ke stažení zde |
Kat. číslo | 79 |
Aktuální cena | 29 000 Kč |
Zbývá | 7d 19h 24m 52s |
Konec dražby | 11.05.2024 15:00 |
Minimální příhoz | 1 000 Kč |
Vyvolávací cena | 29 000 Kč |
tabulka příhozů
od | do | cena |
1 Kč | 5 000 Kč | 500 Kč |
5 001 Kč | 50 000 Kč | 1 000 Kč |
50 001 Kč | 70 000 Kč | 2 000 Kč |
70 001 Kč | 100 000 Kč | 5 000 Kč |
100 001 Kč | 300 000 Kč | 10 000 Kč |
300 001 Kč | 750 000 Kč | 20 000 Kč |
750 001 Kč | 1 500 000 Kč | 50 000 Kč |
1 500 001 Kč | 5 000 000 Kč | 100 000 Kč |
5 000 001 Kč | a více | 200 000 Kč |