Jiří Georg Dokoupil (1954)

Kolem Světa

6 750 Kč

Autor: Jiří Georg Dokoupil
Identifikační číslo: 0620-S220058
Technika: litografie 9/25
Rozměry: list 61 x 47 cm
Signatura: sign. PD Dokoupil
LD slepotiskové razítko Galerie Edition F; volný list

Další díla v Komisní prodej od autora Dokoupil Jiří Georg