034

Julius Bosse (1873 - 1944)

V zahradě

36 000 Kč
Autor: Julius Bosse
Identifikační číslo: 034
Technika: kvaš, akvarel/karton
Rozměry: ve výřezu 45 x 58 cm
Signatura: sign. PD Jul. Bosse.
rámováno, pasparta, pod sklem