026

Pavel Roučka (1942)

Figurální kompozice II

10 800 Kč
Autor: Pavel Roučka
Identifikační číslo: 026
Technika: barevná litografie 9/75
Rozměry: 53,5 x 37 cm
Signatura: sign. DU Roučka
rámováno, pasparta, pod sklem

Další díla v Poaukční prodej od autora Roučka Pavel