Pavel Roučka (1942)
Figurální kompozice II
10 800 Kč
Autor: | Pavel Roučka |
Identifikační číslo: | 026 |
Technika: | barevná litografie 9/75 |
Rozměry: | 53,5 x 37 cm |
Signatura: | sign. DU Roučka |
Autor: | Pavel Roučka |
Identifikační číslo: | 026 |
Rozměry: | 53,5 x 37 cm |