Pavel Roučka (1942)
Figurální kompozice I
10 800 Kč
Autor: | Pavel Roučka |
Identifikační číslo: | 021 |
Technika: | barevná litografie HC. 15/18 |
Rozměry: | 55 x 38 cm |
Signatura: | sign. DU Roučka |
Autor: | Pavel Roučka |
Identifikační číslo: | 021 |
Rozměry: | 55 x 38 cm |