Pavel Roučka (1942)
Figurální kompozice III
10 800 Kč
Autor: | Pavel Roučka |
Identifikační číslo: | 025 |
Datováno: | 1998 |
Technika: | barevná litografie H.C. 14/14 |
Rozměry: | 54 x 37,5 cm |
Signatura: | sign. DU Roučka 98 |