František Jiroudek (1914 - 1991)

Město

8 775 Kč

Autor: František Jiroudek
Identifikační číslo: 1016-S210002
Datováno: 1960
Technika: kombinovaná technika
Rozměry: ve výřezu 53,5 x 38,5 cm
Signatura: sign. PD Jiroudek 60
konzultoval a pravost ověřil PhDr. Mgr. M. Zachař; rámováno, pasparta, pod sklem

Další díla v Komisní prodej od autora Jiroudek František