Kája Saudek (1935 - 2015)

Noční město

24 300 Kč

Autor: Kája Saudek
Identifikační číslo: 0144-S210070
Technika: kombinovaná technika
Rozměry: ve výřezu 28,5 x 38,5 cm
Signatura: nesignováno
vzadu razítko Československé televize 1974; konzultovali a pravost ověřili B. Saudková a D. Goldberg; rámováno, pasparta,
plexisklo