Zdeněk Baloun (1918 - 1978)

Pod Vyšehradem

9 300 Kč

Autor: Zdeněk Baloun
Identifikační číslo: 1590-S220160
Datováno: 1968
Technika: akvarel
Rozměry: 45,5 x 58,5 cm
Signatura: sign. LD Baloun 68
provenience: získáno z rodiny autora; rámováno, pasparta, pod sklem

Další díla v Komisní prodej od autora Baloun Zdeněk

Pražský Hrad
8 000 Kč