Procházková Linka Procházka Antonín,

Matka s dítětem, Dívka

6 750 Kč

Autor: Procházková Linka Procházka Antonín,
Identifikační číslo: 0226-S220165
Technika:
soubor dvou kreseb;
Procházka Antonín (1882 - 1945) - Matka s dítětem, lavírovaná kresba tuší, 7 x 4 cm, sign. PD AP, autorský přípis, volný list -
součástí publikace;
Procházková Linka (1884 - 1960) - Dívka, kresba tuší, 9 x 5,5 cm, sign. PD PL., autorský přípis, volný list - součástí publikace;
konzultovala a pravost ověřila PhDr. R. Michalová, Ph.D.; provenience: původně získáno z prvorepublikové sbírky npor.
Vykopala