046

Arnošt Paderlík (1919 - 1999)

Ležící akt

20 400 Kč
Autor: Arnošt Paderlík
Identifikační číslo: 046
Technika: kombinovaná technika
Rozměry: ve výřezu 38,5 x 57 cm
Signatura: sign. PD Paderlík
provenience: získáno z rodiny autora; vzadu štítek z pozůstalosti, č. 163; rámováno, pasparta, pod sklem