050

František Tichý

Marie

273 000 Kč
Autor: František Tichý
Identifikační číslo: 050
Datováno: 1940
Technika: kolorovaná kresba
Rozměry: 20,5 x 13 cm
Signatura: sign. PD Tichý 40
konzultovala a pravost potvrdila PhDr. R. Michalová, Ph.D.; rámováno, pod sklem

Další díla v Poaukční prodej od autora Tichý František