Bohdan Kopecký (1928 - 2010)

Abstraktní krajina

6 750 Kč

Autor: Bohdan Kopecký
Identifikační číslo: 1561-S220101
Datováno: 1981
Technika: kombinovaná technika
Rozměry: ve výřezu 19 x 28,5 cm
Signatura: sign. PD B Kopecký 81
olep, pasparta, pod sklem

Další díla v Komisní prodej od autora Kopecký Bohdan

Humboldt II
49 400 Kč
Tatry II
4 550 Kč
Tatry III
4 550 Kč