Adolf Hoffmeister (1902 - 1973)

Rodina

Autor: Adolf Hoffmeister
Identifikační číslo: 0182-S230025
Datováno: 1963
Technika: koláž
Rozměry: 26 x 15,5 cm
Signatura: sign. PD AH 63
rámováno, pod sklem