David Vávra (1957)

Novozélandské kavárny a flat white (vč. knihy Pohlednice z Tichomoří)

19 500 Kč

Autor: David Vávra
Identifikační číslo: 0554-S230072
Datováno: 2018
Technika: pastel/papír
Rozměry: 21 x 28 cm
Signatura: sign. PD David 2018
reprodukováno: D. Vávra, R. Lipus: Pohlednice z Tichomoří, str. 90, vč. věnování; rámováno, pod sklem

Další díla v Komisní prodej od autora Vávra David