Petr Urban (1960)

... čtvrtá flaška a vopice nikde

5 400 Kč

Autor: Petr Urban
Identifikační číslo: 0562-S230074
Technika: kresba kolorovaná akvarelem/papír
Rozměry: 21 x 29,5 cm
Signatura: sign. PD Petr Urban
rámováno, pasparta, pod sklem