Jan Saudek (1935)

The Odalisque

47 400 Kč

Autor: Jan Saudek
Identifikační číslo: 0564-S230074
Datováno: 2006
Technika: barevná fotografie
Rozměry: 32 x 40 cm
Signatura: sign. PD Jan Saudek
vzadu certifikát pravosti od autora; rámováno, pod sklem