Jaroslav Horejc (1886 - 1983)

Dívčí akt

25 650 Kč

Autor: Jaroslav Horejc
Identifikační číslo: 0363-S230055
Technika: sádra
Rozměry: v. 27,5 cm
Signatura: sign. dole Horejc
restaurováno

Další díla v Komisní prodej od autora Horejc Jaroslav

Venuše
47 400 Kč