Ingrid Glaserová (1955)

Colour Bowl

65 000 Kč

Autor: Ingrid Glaserová
Identifikační číslo: 0213-S230031
Datováno: 2014
Technika: sklo
Rozměry: v. 23, š. 33 cm
Signatura: nesignováno
tlustostěnné barevné foukané sklo z ruky

Další díla v Komisní prodej od autora Glaserová Ingrid

Cocoon
81 000 Kč