Jiří Pačinek (1972)

Mořská panna bílá

54 000 Kč

Autor: Jiří Pačinek
Identifikační číslo: 0355-S230021
Datováno: 2016
Technika: hutně tvarované sklo
Rozměry: v. 63 cm, d. 31 cm, š. 26 cm
Signatura: sign. dole Jiří Pačinek 2016

Další díla v Komisní prodej od autora Pačinek Jiří

Octopus
78 000 Kč
Chobotnička
20 800 Kč
Kůň Aplaus
117 000 Kč