Jakub Berdych (1953)

Váza zelená

6 000 Kč

Autor: Jakub Berdych
Identifikační číslo: 0616-S220073
Datováno: 2022
Technika: hutní sklo
Rozměry: v. 30,5 cm
Signatura: sign. vespodu Jakub Berdych 2022
provenience: původně získáno z ateliéru autora

Další díla v Komisní prodej od autora Berdych Jakub

Hroch modrý
37 500 Kč
Kukr
42 000 Kč