Jakub Berdych (1953)

Kukr

42 000 Kč

Autor: Jakub Berdych
Identifikační číslo: 0618-S220073
Datováno: 2012
Technika: tavená skleněná plastika
Rozměry: v. 27 cm, d. 24 cm
Signatura: sign. vpravo Jakub Berdych 2012
provenience: původně získáno z ateliéru autora

Další díla v Komisní prodej od autora Berdych Jakub

Váza zelená
6 000 Kč
Hroch modrý
37 500 Kč