Antonín Waldhauser (1835 - 1913)

Polabská krajina

Autor: Antonín Waldhauser
Identifikační číslo: 0853-S220086
Technika: olej/plátno, karton
Rozměry: 14 x 39 cm
Signatura: nesignováno
konzultoval a pravost ověřil prof. PhDr. R. Prahl, CSc.; rámováno, pod sklem