Karl Kaufmann (1843 - 1905)

Přístav v Holandsku

35 000 Kč

Autor: Karl Kaufmann
Identifikační číslo: 1013-S210002
Technika: olej/plátno
Rozměry: 55 x 68,5 cm
Signatura: sign. LD L. van Howe
drobná krakeláž; rámováno