Miklos Mihalovits (1888 - 1960)

Stojící akt

18 900 Kč

Autor: Miklos Mihalovits
Identifikační číslo: 0471-S230059
Technika: olej/plátno
Rozměry: 80,5 x 60,5 cm
Signatura: sign. PD Mihalovits M.
rámováno